Flekosteel Krem Türkiye Resmi Satış Sitesi

Flekosteel Krem SİPARİŞ FORMU

Kalan ürün sayısı: 12

Flekosteel

Flekosteel kadın ve erkek kullanımına uygun yaş sınırı olmaksızın kullanılabilen içeriğindekiler tamamen organik bileşenlerden oluşan bir formüldür. İçeriği tamamen doğal ve organik olarak oluşturulmuş ve test edilmiştir. Yaş sınırı olmadan kullanılabilen flekosteel içeriği bakımından sektörün önce markalarından birisi olmayı kısa süre içerisinde başarmıştır. Azerbaycan, Rusya ve Avrupa ülkelerinde satış rekorları kıran bu ürün kısa süreliğine özel tanıtım fiyatları ile artık Türkiye’de satışa sunulmuştur.

Flekosteel Krem

Flekosteel Krem Nedir ?

Flekosteel Krem ‘’unlock your power’’ sloganı ile hayata geçirilen gücünüzün kilidini açın kelimesinden yola çıkan organik devrim yaratan bir formüldür. Tüm dünyada flekosteel olarak yer almaktadır. Üretici firma bilgileri, son kullanma tarihi, iso belgeleri, işletme kayıt bilgileri, içeriği ve kullanım tarihi ile ilgili tüm detaylı bilgiler paketin arka kısmında yer almaktadır. Tamamen organik içerik yapısı ile flekosteel jel olarakda bilinen bu ürün emlimi oldukça kuvvetli hızlıca cilde nüfus eden ve kullanımı oldukça kolay bir üründür. Unutulmamalıdır ki bu ürün bir ilaç kesinlikle değildir. İçeriğindekilere karşı alerjisi olanların mutlaka kullanmadan önce dikkat etmesi gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir kullanımda 2,53 Oz oranı ile etkisi gerçektir. Sipariş vermek için hemen satın al butonuna basabilir ve sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme ve kredi kartı ödeme avantajları ile beraber siz değerli kullanıcılarımıza tüm ülkelerde sunulmaktadır.

Flekosteel Krem İçeriği

Flekosteel içeriği bakımından tamamen organik özellik taşıyıp el değmeden fabrika ortamında üretilip doğrudan fabrika ve depolardan sizlere gönderim sağlanmaktadır. İçeriği kuvvetli tek gerçek kremdir. İçeriğinde aqua, glcycerin, paraffınum liquidum, glyceryl stearate, dımethicone, ceteareth-25, tetrahdrodife-ruloylmethane, ascorbic acid, mint oil, thyme oil, eucalyptus oil, rosemary oil, capsicum oil, magnesium oil, menthol, phenoxyethanol bulunmakla beraber etkileri oldukça başarılıdır.

Flekosteel Krem Nasıl Kullanılır

• Fındık büyüklüğünde fleekosteel kremden elinize alınız.
• İlgili bölgeye 15 dk boyunca emilene kadar masaj yapınız.
• Emilim gerçekleştikten sonra masajı kesmeyiniz.
• Dairesel uygulama şeklinde masaj yapınız.
• Günde 1 defa zaman fark etmeksizin kullanınız.
• 1 ay boyunca aynı şekilde kullanıma devam ediniz.
• Serin kuru bir yerde güneş ışığından uzak tutunuz.
• Göz ile temas etmekten kaçınınız.
• 0-6 yaş gurubu çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutunuz.
• Uygulama esnasında ceyranlı ve rüzgarlı ortamda bulunmayınız.
• Oda sıcaklığında tutunuz ve buz dolabında barındırmayınız.

Sipariş vermek için whatsapp üzerinden uzmanlarımızdan bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sitemizde bulunan flekosteel ürünü 15 gün içerisinde ücretsiz iade yapılabilmektedir. Uzmanlarımız 7/24 saat fark etmeksizin sizlerin sorularınıza cevap verecektir. Sipariş oluşturmak istediğinizde isim, soy isim adres bilgisi ve telefon numaranızı aktarmayı unutmayınız. İl ilçe bilgilerinizi eksik bırakmayınız. Bunun dışında sipariş ver butonuna giderek flekosteel fiyat unsurlarını inceleyebilir sizin için özel kampanyalı fiyatlarımızdan seçimlerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında iletişim bilgilerinizi girerken telefon numaranızın doğruluğuna emin olunuz . Siparişi verdikten sonra siparişiniz bizlere ulaştığına emin olabilirsiniz. Uzmanlarımız sizin doğruluğunuzu teyit edecek ve kargonuz 3 iş günü içerisinde elinize ulaşacaktır.

copyright © 2020 Flekosteel Krem Türkiye Resmi Distribütör Sitesi